Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 16 kwietnia 2024

Prezydent Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami Białej i Drabinianki

Konrad Fijołek podczas sadzenia zieleni w Rzeszowie
Z prezydentem Fijołkiem będzie można porozmawiać m.in. o osiedlowych inwestycjach. (Fot. Grzegorz Bukała/Urząd Miasta Rzeszowa)

Już w piątek, 29 września, kolejne spotkanie prezydenta Konrada Fijołka z mieszkańcami Rzeszowa. Tym razem zaprasza osoby z osiedli Biała i Drabinianka.

Po wakacjach prezydent wrócił do objazdu rzeszowskich osiedli. Niedawno był na osiedlu Franciszka Kotuli, w najbliższy piątek odwiedzi Drabiniankę. Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 37 przy ul. Kwiatkowskiego 121a. Zaprasza na nie również mieszkańców sąsiedniego osiedla Biała.

– Porozmawiamy m.in. o tym jakie inwestycje na osiedlach już udało się zrealizować, przedstawimy plany miasta i podyskutujemy o bieżących problemach tej części Rzeszowa – zapowiada Konrad Fijołek.

Oprócz prezydenta w SP nr 37 pojawią się też jego zastępcy oraz dyrektorzy wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Rzeszowa.

Program spotkania z prezydentem:

  • Godz. 16 – dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa: przyjmowanie wniosków i pism od mieszkańców, informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych
  • godz. 17 – początek spotkania z prezydentem Konradem Fijołkiem
  • godz. 19 – zakończenie spotkania

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin