REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 19 czerwca 2024

Przyjechał na komisariat, złożyć zawiadomienie. Miał… 0,6 promila alkoholu

Fot. Archiwum

Do Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim zgłosił się 42-latek, który chciał złożyć zawiadomienie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że był nietrzeźwy. Do komisariatu przyjechał swoim samochodem i zaparkował go przed budynkiem. Policjanci ustalili, że mężczyzna miał w organizmie 0,6 promila alkoholu.

Wczoraj przed godziną 10, do Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim zgłosił się mężczyzna, który chciał złożyć zawiadomienie. Funkcjonariusz, z którym rozmawiał, wyczuł od niego alkohol. W związku z podejrzeniem, że może być nietrzeźwy poprosił go, aby poczekał w poczekalni.

W tym samym czasie, do policjanta podeszła kobieta, która oświadczyła, że widziała jak mężczyzna przyjechał do komisariatu samochodem. Była pewna, że jechał sam, a pojazd zaparkował na parkingu, przed budynkiem.

W trakcie, kiedy kobieta rozmawiała z policjantem, mężczyzna wyszedł z komisariatu i szedł w stronę parkingu. Funkcjonariusz przypuszczając, że będzie chciał odjechać, poszedł za nim.

Początkowo 42-latek twierdził, że to nie on kierował hyundaiem, a do komisariatu, przywiózł go znajomy. Mężczyzna nie potrafił jednak podać jego danych ani numeru kontaktowego. Po chwili przyznał się, że sam kierował swoim samochodem.

Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości 42-latka i ustalili, że miał ponad 0,6 promila alkoholu w swoim organizmie. Po wykonaniu wstępnych czynności mężczyzna został przekazany pod opiekę osoby najbliższej.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin