REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 20 lipca 2024

Raper Brodinio z Rzeszowa poszukiwany przez policję. Miał założyć gang narkotykowy

Brodinio, raper z Rzeszowa
Piotr Płoch, znany jako Brodinio, podejrzewany jest o przywództwo w gangu narkotykowym. (Fot. archiwum policji)

Rzeszowska policja poszukuje 43-letniego Piotra Płocha z Rzeszowa, znanego jako Brodinio. Prokuratura w Szczecinie wydała za nim list gończy.

Jak informuje rzecznik podkarpackiej policji Piotr Płoch ps. „Brodinio” podejrzany jest o założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą o charakterze zbrojnym. Gang, któremu przewodził rzeszowski raper, miał wprowadzić na rynek znaczną ilość środków odurzających

– Poszukiwany znany jest ze swojej twórczości muzycznej. Występuje w mediach społecznościowych pod pseudonimem Brodinio. Posiada liczne kontakty w środowisku osób związanych m.in. z twórczością muzyczną i mieszanymi sportami walki – informuje policja.

Osoby, które wiedzą, gdzie może przebywać poszukiwany lub mają informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami z Wydział Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Rzeszowie lub telefonicznie pod numer 47 821 24 31 lub z najbliższą jednostką Policji 112.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin