REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 21 czerwca 2024

ROW kontra Wilki czyli hit kolejki z udziałem niepokonanych!

Krośnieńscy żużlowcy powalczą w Rybniku o 5. zwycięstwo w tym sezonie (Fot. Wilki Krosno)

Do prawdziwego hitu Metalkas 2. Ekstraligi dojdzie dziś w Rybniku, gdzie tamtejszy Innpro ROW będzie podejmował Cellfast Wilki Krosno. Obie drużyny do tej pory mogą pochwalić się kompletem zwycięstw.

ŻUŻEL. METALKAS 2. EKSTRALIGA

Krośnianie po spadku z PGE Ekstraligi, robią wszystko by jak najszybciej do niej wrócić. Dotychczasowe wyniki ekipy Ireneusza Kwiecińskiego i Michała Finfy wydają się potwierdzać te zamiary. Krośnianie mają na koncie 4 zwycięstwa i dziś w Rybniku powalczą o piątą wygraną.

– Znam tor w Rybniku, choć nie powiem, że on mi się do końca podoba. Ja tam chyba nigdy nie miałem zbyt dobrych wyników, takich których sam bym sobie życzył. Zobaczymy, jeśli zrobią taki tor, jaki widziałem w kilku ostatnich meczach, to wówczas on też może nadawać się do lepszego ścigania – mówi na łamach Tygodnika Żużlowego jeden z liderów „Watahy”, Vaclav Milik.

Apetyty na 5. z rzędu triumf ostrzą sobie także rybnickie „Rekiny”. Ich największym problemem wydaje się być formacja młodzieżowa, która w ostatnim czasie dodatkowo została uszczuplona przez uraz Kacpra Tkocza. Junior ROW-u w sobotę miał jednak wrócić na tor i jeśli trening w jego wykonaniu przebiegł pomyślnie, ma być brany pod uwagę w zestawieniu składu na dzisiejsze spotkanie.

Fot. Speedway Ekstraliga

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin