
Rusza nabór wniosków o zawarcie umów na lokale mieszkalne w budynkach, które mają zostać wybudowane w ramach II i III etapu przy zbiegu ulic Kasprowicza, Krasińskiego, Mickiewicza w Boguchwale przez SIM Podkarpacie sp. z o.o.. Wnioski można składać w terminie od dnia 01.09.2025 r. do dnia 27.02.2026 r.
Wypełniony wniosek należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Boguchwale, ul. Suszyckich 33.
Program skierowany jest do osób i rodzin nieposiadających własnego lokalu mieszkalnego w gminie Boguchwała, które dysponują środkami na regularne opłacanie czynszu, jednak ich dochody są za niskie na zaciągnięcie kredytu na mieszkanie.
Dostępnych będzie 700 mieszkań:
II etap – 322 mieszkania w 5 blokach:
- 3 sypialnie + salon z kuchnią: 128 mieszkań, metraż ok. 78 m²
- 2 sypialnie + salon z kuchnią: 132 mieszkania, metraż ok. 65 m²
- 1 sypialnia + salon z kuchnią: 62 mieszkania, metraż ok. 45 m²
III etap – 378 mieszkań w 6 blokach:
- 3 sypialnie + salon z kuchnią: 156 mieszkań, metraż ok. 78 m²
- 2 sypialnie + salon z kuchnią: 160 mieszkań, metraż ok. 65 m²
- 1 sypialnia + salon z kuchnią: 62 mieszkania, metraż ok. 45 m²
Informacje o zasadach zawierania umów najmu adidas puremotion shoes halo blue womens , The adidas ZX 8000 GORE - TEX Golf Appears in 'Core Black' - OdegardcarpetsShops° i partycypacji w kosztach budowy lokali mieszkalnych można uzyskać w biurze SIM Podkarpacie na ul. Kolejowej 17, Boguchwała (budynek Dworca best nike running shoes PKP). Tel.: 532 342 861; 532 344 801 oraz na https://simpodkarpacie.pl/kontakt/
