REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

W piątek dyżur telefoniczny ZUS. Tematem ulgi w spłacie należności ZUS, rozłożenie na raty i odroczenie terminu płatności

Oddział ZUS w Jaśle zaprasza 12 lipca na dyżur telefoniczny, w godz. od 10 do 12, pod numerem telefonu 693-629-041. Jego tematem będą ulgi w spłacie należności ZUS, rozłożenie na raty, odroczenie terminu płatności.

div id=”mobile-ad-2″>

– Jeśli jesteś przedsiębiorcą i zalegasz z płatnościami wobec ZUS lub jesteś zobowiązany do zwrotu nienależnie pobranych świadczeń, to możesz ubiegać się o ulgę w spłacie należności z tytułu składek lub nawet o umorzenie tych należności – informuje Wojciech Dyląg, rzecznik prasowy ZUS na Podkarpaciu.

Podczas dyżuru telefonicznego ekspert ZUS udzieli szczegółowych wyjaśnień w następujących sprawach: jakie należności można objąć ulgą lub umorzyć, rozłożenie spłaty zadłużenia na raty, odroczenie terminu płatności składek, kiedy można umorzyć zaległości względem ZUS, kiedy i jak można złożyć wniosek o ulgę: raty i odrodzenie terminu płatności składek, ulgi w ramach postępowania egzekucyjnego.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin