REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 14 lipca 2026

Wojewódzkie Obchody Święta Policji w Rzeszowie. W środę i czwartek utrudnienia w ruchu

Podczas wydarzenia (czwartek) oraz w dniu poprzedzającym (środa), na wybranych ulicach zaplanowano wprowadzenie czasowych ograniczeń w ruchu drogowym, a także chwilowe zamknięcia niektórych ulic. (Fot. KWP Rzeszów)

W dniu 16 lipca br., przed Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie odbędą się uroczystości związane z Wojewódzkimi Obchodami Święta Policji. W związku z organizacją wydarzenia mieszkańcy Rzeszowa oraz kierowcy powinni liczyć się z chwilowymi utrudnieniami w ruchu drogowym.

Podczas wydarzenia oraz w dniu poprzedzającym, na wybranych ulicach zaplanowano wprowadzenie czasowych ograniczeń w ruchu drogowym, a także chwilowe zamknięcia niektórych ulic. Utrudnienia będą miały charakter krótkotrwały i będą uzależnione od przebiegu uroczystości oraz przemarszu uczestników.

Nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem wydarzenia czuwać będą funkcjonariusze Policji, którzy na bieżąco będą kierować ruchem i informować o ewentualnych zmianach w organizacji.

  • w dniu 15 lipca 2026 roku w godzinach 9:00-13:00 wyłączone z ruchu zostaną: ul. Sokoła (od al. płk Łukasza Cieplińskiego do skrzyżowania z ul. Mikołaja Kopernika), ul. Jana III Sobieskiego (od ronda Ignacego Tokarczuka do skrzyżowania z ul. Grunwaldzką).
  • w dniach 15 lipca 2026 roku (od godz. 13:00) do 16 lipca 2026 roku (do godz. 14:00) wyłączone zostaną powierzchnie miejsc parkingowych przyległych i będących częścią następujących ulic Rzeszowa: ul. Sokoła (od al. płk Łukasza Cieplińskiego do ronda Ignacego Tokarczuka), ul. Jana III Sobieskiego (od ronda Ignacego Tokarczuka do skrzyżowania z ul. Grunwaldzką), ul. Cieplińskiego po prawej stronie w kierunku al. Józefa Piłsudskiego (od ronda Żołnierzy Wyklętych do skrzyżowania z ul. Sokoła).
  • w dniu 16 lipca 2026 roku (godz. 8:00-14:00) wyłączone z ruchu zostaną: ul. Sokoła (od  al. płk Łukasza Cieplińskiego do skrzyżowania z ul. Mikołaja Kopernika), ul. Jana III Sobieskiego (od ronda Ignacego Tokarczuka do skrzyżowania z ul. Grunwaldzką).

Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy oraz zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie. Osobom planującym przyjazd w rejon uroczystości zalecamy uwzględnienie alternatywnych tras.  

Udostępnij

FacebookTwitter