Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 29 lutego 2024

Znęcał się nad konkubiną i jej 8-letnią córką

Agresor trafił do policyjnego aresztu. (Fot. archiwum policji)

Policja zatrzymała 42-letniego mieszkańca gminy Mielec, który fizycznie i psychicznie znęcał się nad swoją konkubiną i jej 8-letnią córką. Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Agresor został zatrzymany w sobotę (16 grudnia). Trafił do policyjnego aresztu. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna usłyszał już zarzut znęcania. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania ze swymi ofiarami. Musi także opuścić zajmowany z nimi lokal. Grozi mu więzienie.

Policja przypomina, że przemoc w rodzinie nie jest jej sprawą prywatną. To przestępstwo, które jak najszybciej należy zgłosić stróżom prawa.  

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin