REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Dlaczego facet odzywa się po rozstaniu? Przeczytaj, jeśli nie chcesz popełnić tego poważnego błędu!

Jak często zdarzyło Ci się być w sytuacji, w której Twój partner odzywał się do Ciebie pomimo rozstania? Jak wiele razy zastanawiałaś się nad tym, dlaczego pomimo gróźb i obietnic, że to Wasz definitywny koniec, Twój były i tak męczył Cię wiadomościami?

Dezorientacja i ogłupienie to jedne z najczęstszych odczuć w sytuacji, gdy Twój były odzywa się do Ciebie, pomimo Waszego rozstania. Jednak zanim wybierzesz odpowiednią reakcję, poświęć chwilę, aby zastanowić się nad tym, dlaczego właściwie Twój ex postanowił do Ciebie napisać. Czy jest to spowodowane tęsknotą?

W tym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie, dlaczego Twój ex odzywa się do Ciebie po zakończeniu związku. Ta wiedza pomoże Ci uniknąć z łatwością wielu sytuacji, przez które Twoje serce znów będzie przechodziło ten sam kryzys, który odczuwałaś po rozstaniu.

Jak sprawić, aby Twój były się odezwał?

Istnieją skuteczne metody na to, jak w prosty sposób możesz sprawić, ze Twój były partner zapragnie się z Tobą kontaktować i ponownie wznowić Waszą znajomość. Jeśli zależy Ci na tym, aby odzyskać faceta i sprawić, aby to on znów do Ciebie napisał, zastosuj poniższe metody. Jest to najlepsze możliwe rozwiązanie, gdy facet milczy.

Wzbudź w nim zazdrość

Zazdrość jest jednym z najlepiej działających bodźców, wywołujących konkretne zachowania, zarówno w mężczyznach, jak i w kobietach. Wzbudzając zazdrość w swoim partnerze, sprawisz, że na nowo zacznie się Tobą interesować i z pewnością odezwie się do Ciebie w niedługim czasie.

Jaki jest najlepszy sposób, aby wywołać zazdrość? Załóż konto na portalu randkowym. W dzisiejszych czasach do wyboru mamy mnóstwo najróżniejszych serwisów, oferujących możliwość poznania nowych osób. Jednak aby mieć pewność, że Twój były to zauważy, wybierz któryś z najbardziej popularnych serwisów randkowych, takich jak Singles50, Datezone, Be2 lub Erodate.

Gdy Twój były zauważy, że masz swoje konto na portalu randkowym, z pewnością natychmiast się tym zainteresuje i odczuje zazdrość, która zmusi go do tego, aby odezwał się do Ciebie.

Zanim założysz konto na jednym z portali, możesz dodatkowo wzbudzić jego zazdrość. Udawaj, że szukasz dla siebie idealnego portalu randkowego. Możesz zadać pytanie na swoim profilu społecznościowym, które pokaże mu, że zaczynasz poszukiwania nowego partnera.

W tym celu możesz udostępnić wpis z pytaniem „Czy można znaleźć katolicki portal randkowy za darmo który ma dobre opinie?” lub „Jakie portale randkowe możecie mi polecić?” To z pewnością wzbudzi jego zazdrość.

Udawaj niedostępną

Wiesz, czym jest zasada niedostępności? Mówi ona o tym, że najbardziej pragniemy tego, czego mieć nie możemy. Jeśli Twój były widzi, że w każdej chwili może wrócić do Ciebie po rozstaniu, nie będzie on odczuwał takiej potrzeby, ponieważ zostawi to sobie na wypadek, gdyby nie udało mu się nawiązać innych znajomości.

Jednak jeśli to on zobaczy, że jego pozycja nie jest już tak silna, a Ty nie jesteś już nim zainteresowana, zacznie zadawać sobie pytanie, co zrobić, aby znów Cię odzyskać. Z pewnością pierwszą rzeczą, którą zrobi, będzie wysłanie wiadomości prosto do Ciebie.

Dlaczego po rozstaniu dostajesz wiadomości od byłego chłopaka?

Jak pokazują nam statystyki, około 70% kobiet dostaje wiadomości od swojego ex po rozstaniu. Jest to zupełnie zrozumiałe, biorąc pod uwagę, jak wielkie znaczenie mają one dla swoich partnerów w trakcie trwania związku. Jednak czy sama tęsknota jest wystarczającym powodem do tego, aby odezwać się do partnerki po rozstaniu?

Sprawdźmy, jakie są najczęstsze powody tego, że facet odzywa się po rozstaniu. Zastanów się, jak wiele z tych sytuacji może dotyczyć Ciebie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz, odwiedzając portal www.udanarandka.com.

Nie udało mu się w nowym związku

Niektórzy faceci kończą związki i natychmiast przechodzą na dzień dobry do następnych, gdy poznają kogoś innego. Jednak to, co wygląda pięknie na pierwszy rzut oka, po czasie może okazać się, zupełnym nieporozumieniem.

Często, gdy mężczyzna odzywa się do kobiety po rozstaniu, może oznaczać to to, że poprzedni związek mu się nie udał i pragnie wrócić do swojej byłej. Pragnie żyć swoim życiem dokładnie tak, jak wyglądało przed rozstaniem.

Jednak w takiej sytuacji warto zastanowić się nad tym, jak w przyszłości będzie wyglądał taki związek i jaka jest rzeczywista szansa na to, że wszystko może się ułożyć.

Rozstaliście się pod wpływem emocji

Jak mówi stare przysłowie „czas leczy rany”. Biorąc pod uwagę fakt, jak wielu byłych potrafi odezwać się pomimo gróźb, że już nigdy tego nie zrobią, zdecydowanie możemy uznać, że jest to prawda.

Czasami podczas rozstania, mówimy do siebie rzeczy, których następnie poważnie żałujemy. Niestety, niektóre z nich potrafią doprowadzić do rozstania. Jednak gdy opadną wszystkie emocje, dochodzimy do wniosku, że nie było to tego warte.

Jeśli rozstałaś się z facetem w kłótni, a później on odzywa się do Ciebie, może oznaczać to, że przemyślał swoje zachowanie i poważnie go żałuje.

Tutaj sprawdź nasz inny artykuł na podobny temat: Czy Znalezienie Miłości w Dojrzałym Wieku jest Możliwe? Portal Randkowy dla Seniorów

W jego życiu brakuje Ciebie

Nie każdy powód tego, że Twój były chłopak odzywa się do Ciebie, musi oznaczać coś negatywnego. W niektórych sytuacjach, podczas trwania związku zapominamy o tym, co naprawdę ma dla nas ogromne znaczenie.

Wiele relacji zatraca się w obowiązkach i szybkim tempie życia, przez co przestajemy skupiać się nad tym, co jest dla nas najważniejsze. W efekcie tego, na horyzoncie najczęściej pojawia się rozstanie.

Jednak czasem smutek jednego dnia, może oznaczać pełne szczęście drugiego. Czasami dopiero rozstanie i brak kontaktu są w stanie pokazać facetowi, jak ważne miejsce zajmowałaś w jego życiu i jak wielki błąd popełnił, pozwalając na to, abyś stała się jego byłą dziewczyną.

Jeśli Twój facet odzywa się do Ciebie po rozstaniu i dba o to, aby odzyskać Twoje zaufanie a każdy Twój dzień czynić lepszym, może to oznaczać, że docenił Cię i zrozumiał, jak wielkie uczucie wiąże z Twoją osobą.

Jest zazdrosny

Jednym kolejnych powodów, przez które Twój były facet może się do Ciebie odzywać, jest po prostu to, że czuje zazdrość. Jeśli po Waszym rozstaniu założyłaś konto na portalu randkowym lub umówiłaś się z kimś na randkę, lub spacer, a Twój były to zauważył, istnieje duża szansa na to, że zaczął odczuwać zazdrość.

Mężczyźni potrafią odczuwać zazdrość nawet w sytuacji, gdy zerwanie jest w pełni z ich inicjatywy. Widząc swoją byłą z nowym partnerem, zaczynają odczuwać pustkę i pragnienie tego, aby na nowo nawiązać kontakt.

Podsumowując

Jeśli Twój były odzywa się do Ciebie po rozstaniu, z pewnością odczuwać będziesz w sobie ogrom emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i tych negatywnych. W takiej sytuacji ważne jest to, aby podejmować odpowiednie i rozważne decyzje.

Zanim zdecydujesz się na to, aby mu odpowiedzieć, zastanów się dokładnie, jaki może być powód tego, że odzywa się on po rozstaniu. Dzięki większej świadomości będziesz w stanie podejmować znacznie lepsze decyzje i unikać wielu problemów, które mogą pojawić się wraz z powrotem Twojego byłego chłopaka.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin