Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 14 kwietnia 2024

Sala weselna w Rzeszowie – o co warto zapytać?

Wybór sali weselnej w Rzeszowie to nie lada wyzwanie. Mnogość ofert i różnorodność stylów sal w naszym mieście może przysporzyć o ból głowy. Dzisiaj chcemy podpowiedzieć przyszłym małżonkom, jakie pytania warto zadać jeszcze przed podpisaniem umowy wynajmu tej konkretnej sali na swój wymarzony ślub.

Indywidualna aranżacja sali

Każda sala weselna ma swój określony styl przewodni. Zwykle podstawowy jej wystrój to dwa lub trzy kolory dominujące i jednolite dekoracje. Takie podejście wydaje się nie być przypadkowe – w końcu każda para chciałaby dostosować wystrój sali do swoich potrzeb. Z tego powodu warto jeszcze przed podpisaniem umowy zapytać o tę możliwość. Czy są ograniczenia dotyczące własnych dekoracji? Czy sala weselna dostępna będzie dla Was tylko w dniu wesela, czy może również dzień przed nim? Karczma u Jana to sala weselna urządzona w stylu rustykalnym, którą jednak łatwo można dostosować do swoich potrzeb. Nie mamy nic przeciwko Waszym dekoracjom kwiatowym lub dodatkowym rekwizytom, które dodadzą kolorytu i sali, i weselu.

Niechciane ograniczenia techniczne 

Wszyscy wiemy, że bez tańca nie ma wesela. A żeby taniec był możliwy, w sali musi zagościć muzyka grana przez ulubiony zespół lub zaprzyjaźnionego DJ-a. Sale weselne w Rzeszowie zwykle nie mają ograniczeń, jeśli chodzi o wykorzystanie sprzętu czy nagłośnienie, a sale, zespoły czy konferansjerzy najczęściej doskonale radzą sobie z kwestiami organizacyjnymi bez udziału państwa młodych i obsługi. Przy podpisaniu umowy warto jednak zapytać o dodatkowe kwestie, które mogą Wam w tym momencie chodzić po głowie.

Coraz częściej dodatkiem do tego wyjątkowego dnia są krótkie seanse filmowe, występy gościnne zaproszonych muzyków czy choćby dodatkowe atrakcje w czasie pierwszego tańca. Warto pamiętać, że nie w każdej sali możliwe jest użycie ciężkiego dymu lub konfetti, a podpięcie projektora także warto przemyśleć i przedyskutować z obsługą jeszcze przed weselem, choćby ze względów organizacyjnych. Karczma u Jana to sala weselna w Rzeszowie, gdzie wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego czekamy na Wasze pomysły i nadal udostępniamy nasz kalendarz ostatnich wolnych terminów na wesela w sezonie 2023 i 2024.

Drobiazgi, które robią różnicę 

Dostępność parkingu, możliwość rezerwacji miejsc noclegowych czy minimalna ilość gości – to kwestie ważne, o których zawsze warto porozmawiać przy podpisaniu umowy. Dla wielu Waszych gości ważna może być także dostępność sali dla dzieci, a dla Was samych dokładne ustalenia godzinowe w dniu wesela i po nim. Nie możemy odpowiadać za organizację tych kwestii w innych salach weselnych w Rzeszowie. Wiemy jednak, że nerwach i zabieganiu o wielu kwestiach możecie zapomnieć, dlatego o drobnych sprawach pamiętać będzie za Was nasza obsługa. Karczma u Jana to bowiem tylko doświadczeni managerowie i zgrana obsługa, która wykorzysta swoje doświadczenie i zatroszczy się o prawidłową organizację Waszego wymarzonego wesela!

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin