REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

„Śmiech wzbroniony” w rzeszowskim Teatrze Bo Tak. Zabawna intryga miłosna już 25 maja!

„Śmiech wzbroniony”. (Fot. Teatr Bo Tak)

Już od 10 lat aktorzy Teatru Bo Tak bawią i wzruszają, przyciągając przed scenę kolejnych widzów. Spektaklem, który zaprezentują w najbliższym czasie będzie „Śmiech wzbroniony”.

Pewien niemłody, niepiękny, niezamożny i nierozrzutny, by nie rzec nieszczodry przedstawiciel handlowy – Piotr, by nie być gorszy niż koledzy, by połechtać swe całkiem nieźle i tak się mające ego… postanawia mieć kochankę! Kasia – młoda i ładna pani pedagog daje się mu uwieść. Dlaczego?

Oto jest pytanie! Kiedy jednak kobieta podejmuje pracę jako psycholog w poradni dla małżeństw, a przy tym uświadamia sobie jak wygląda jej status kochanki skąpego i nudnego mężczyzny, zrywa z nim, co okazuje się być nie na rękę… Joannie – pięknej, pewnej siebie żonie Piotra! Dlaczego?

Rozwiązanie tej zagadki znajdziecie Państwo na deskach sceny Teatru BO TAK. Intryga miłosna w zabawnym wydaniu nie tylko śmieszy, ale i stawia pytania, na które widz sam musi sobie odpowiedzieć.

„Śmiech wzbroniony”. (Fot. Teatr Bo Tak)

Gdzie i kiedy:

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin