REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 lipca 2024

Mielec w mikołajki „odpali święta”

Choinka bozonarodzeniowa
Impreza w Mielcu rozpocznie się odpaleniem świątecznej choinki. (Fot. pixabay)

W środę (6 listopada), o godz. 16, na Placu Armii Krajowej w Mielcu odbędzie się miejska impreza. Jej hasło to „Odpalamy Święta”. Wszystko zacznie się od uroczystego włączenia oświetlenia na świątecznej choince, która tradycyjnie stoi.

Zaraz po tym, rozpoczną się Mikołajkowe Śpiewanki, które poprowadzi zespół wokalny Kameleon pod dyrekcją Jolanty Dudzik. W trakcie śpiewanek na wszystkich czekać będzie pyszna gorąca czekolada (za darmo). Ok. godz. 16.30 nastąpi prezentacja choinek przygotowanych przez dzieci z miejskich przedszkoli i szkół podstawowych.

Po atrakcjach na zewnątrz jego uczestnicy przeniosą się do Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, gdzie na wszystkie dzieci czekać będzie Św. Mikołaj! Tradycyjne spotkanie ze nim połączone zostanie z rozdawaniem wcześniej przygotowanych upominków dla najmłodszych.

W razie niekorzystnych warunków pogodowych organizator, którym jest Urząd Miasta,  zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu wydarzenia.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin