Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 kwietnia 2024

Senioralia Rzeszowskie już od soboty. Na początek koncert Izabeli Trojanowskiej

Impreza na zakończenie Senioraliów Rzeszowskich w 2022 r.
W najbliższym tygodniu dla rzeszowskich seniorów przygotowano kilkadziesiąt wydarzeń. Na pewno będzie można potańczyć. (Fot. archiwum organizatorów)

Już w sobotę rozpoczynają się tegoroczne Senioralia Rzeszowskie. Na terenie całego miasta w ciągu najbliższego tygodnia zorganizowanych zostanie ponad 40 wydarzeń adresowanych do rzeszowskich seniorów. Na początek koncert Izabeli Trojanowskiej na Rynku. Wielki finał odbędzie się na bulwarach. Zaśpiewa Małgorzata Ostrowska.

Senioralia Rzeszowskie to coroczne wydarzenie, którego celem jest aktywizacja oraz integracja rzeszowskich seniorów. Tegoroczna edycja wystartuje w sobotę, 9 września, o godz. 15.30 na rzeszowskim Rynku, gdzie odbędzie się wielkie otwarcie z koncertem Izabeli Trojanowskiej. Oficjalną inaugurację poprzedzi barwny korowód seniorów, który o godz. 15 wyruszy z alei Pod Kasztanami.

Izabela Trojanowska / Wszystko czego dziś chcę

W kolejnych dniach na terenie całego Rzeszowa zorganizowane zostaną liczne pokazy, warsztaty, prelekcje i wystawy, a posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora będą mogli korzystać z atrakcyjnych rabatów.

Szczegółowy program Senioraliów Rzeszowskich 2023 znajduje się na stronie senioralia.rdk.rzeszow.pl, a infolinia dostępna jest pod numerem telefonu 17 748 39 57 (od poniedziałku do piątku w godz. 9 -15).

Wielki finał Senioraliów Rzeszowskich odbędzie się w sobotę, 16 września, w parku na rzeszowskich bulwarach. Tego dnia od godz. 13 na uczestników czekać będą takie atrakcje, jak plenerowe targi dla seniora, występy artystyczne, pokaz mody „stylowy Senior” oraz koncerty zespołów Klang i Syndrom Wojtuś Pan. Uroczyste zakończenie z koncertem gwiazdy wieczoru, która będzie Małgorzata Ostrowska, zaplanowano o godz. 19.30.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin