REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Sylwester w kinie Zorza. Będzie szampan i potrójny seans

Kadr z polskiej komedii "Fuks 2"
Sylwester w kinie Zorza zakończy kontynuacja kultowej polskiej komedii sensacyjnej „Fuks 2”. (Fot. materiały prasowe)

Rzeszowskie kino Zorza, jak co roku, zaprasza na powitanie Nowego Roku przed wielkim ekranem. Filmowy Sylwester to trzy filmy, drobny poczęstunek i noworoczna lampka szampana.

– Zaczynamy od godz. 20 pokazem filmu „Kos”. Następnie, o godz. 22:15, zagramy rewelacyjną francuską komedię „Będzie lepiej”. A po północy i powitaniu Nowego Roku lampką szampana, zaprosimy na kontynuację kultowej polskiej komedii sensacyjnej „Fuks 2” – zapowiada Katarzyna Kazanecka z kina Zorza.

Warto dodać, że wszystkie trzy filmy, będą pokazane przedpremierowo. Karnet na sylwestrową noc w kinie Zorza kosztuje 80 zł. Można też wybrać się pojedynczy seans, taki bilet to wydatek 30 zł.

Filmowy Sylwester w Zorzy. Opis filmów

20:00 – Przedpremiera: Kos

Wiosna 1794 roku, w Polsce wrze. Do kraju wraca generał Tadeusz „Kos” Kościuszko (Jacek Braciak). Planuje on wzniecić powstanie przeciwko Rosjanom, mobilizując do tego polską szlachtę i chłopów. Towarzyszy mu wierny przyjaciel i były niewolnik, Domingo (Jason Mitchell).

Tropem Kościuszki wraz z listem gończym podąża bezlitosny rosyjski rotmistrz, Dunin (Robert Więckiewicz). Za wszelką cenę chce schwytać generała, zanim ten wywoła narodową rebelię. W tym samym czasie młody chłop, Ignac (Bartosz Bielenia), szlachecki bękart, marzy o nadaniu herbu i majątku przez swojego nieprawego rodzica, Duchnowskiego (Andrzej Seweryn), który tuż przed śmiercią uwzględnia go w testamencie

Kos – Zwiastun PL

22:15 – Przedpremiera: Będzie lepiej

Olivier Nakache i Éric Toledano, twórcy przebojowych francuskich „Nietykalnych”, powracają z komedią o dwóch takich, co żyli ponad stan i zadłużyli się po uszy. Zwabieni perspektywą darmowej wyżerki Albert i Bruno wbijają na spotkanie aktywistów klimatycznych, gdzie poznają bezkompromisową Cactus. To dzięki niej zrozumieją, że wszystko, co w życiu najważniejsze, jest także za darmo.

Będzie lepiej (2023), oficjalny zwiastun PL

00:20 – Przedpremiera: Fuks 2

Maciek jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, choć pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec w dniu osiemnastych urodzin odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch policyjnych radiowozów i „stuknął na grubą kasę” szemranego biznesmena. Jednocześnie zdobył serce pięknej kobiety. Poprzeczkę zawiesił zatem wysoko.

A już niedługo okaże się, czy syn odziedziczył po nim brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych intryg. Wszystko to stanie się za sprawą randki, która połączy go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami. I wciągnie w grę, której stawką jest wielka kasa i jeszcze większa miłość.

Fuks 2 – oficjalny zwiastun

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin