REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 25 września 2023

„Podkarpackie 8 mm”. Zdjęcia Mateusza Głuszka w Strefie Kultury

Mateusz Głuszek profesjonalnie zajął się fotografią kilka lat temu. (Fot. Mateusz Głuszek)

Strefa Kultury kontynuuje prezentacje twórczości lokalnych artystów. Od kwietnia w galerii mieszczącej się w CH Plaza w Rzeszowie oglądać można wystawę „Podkarpackie 8 mm”. Autorem zdjęć jest rzeszowski fotograf Mateusz Głuszek.

W swoich pracach Mateusz skupia się przede wszystkim na krajobrazie miasta oraz zabytkach Rzeszowa i okolic. Jak mówi – głównie po to, by ująć chwilę, która często nam umyka, gdy w biegu mijamy zobojętniałe pomniki natury i architektury.

Mateusz Głuszek robi zdjęcia od 2012 roku, a na poważnie fotografią zajmuje się od 2019. Fotografował w większości stolic europejskich jak i kilku regionach Ameryki i Azji. W maju 2017 wrócił na stałe do swojego rodzinnego miasta – Rzeszowa, gdzie na nowo odkrył piękno zabytkowych budynków.

Wystawie towarzyszy akcja charytatywna. Każdą z prezentowanych prac można kupić, a cały dochód trafi do Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „Cztery Łapy” w Boguchwale.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Czynna jest codziennie, w godzinach otwarcia CH Plaza. Strefa Kultury znajduje się na parterze, w pobliżu apteki.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Pierwsza strona papierowego wydania Super Nowości z 25 IX 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin