REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Dwa wypadki i kolizja na autostradzie A4. Auta stanęły w płomieniach

Wypadek na autostradzie A4 na Podkarpaciu. Pożar samochodów.
Najpoważniejszy wypadek miał miejsce na autostradzie A4 na wysokości Załęża. Biorące w nim udział auta stanęły w płomieniach. (Fot. archiwum policji)

Ulewne deszcze, które przeszły nad Podkarpaciem, spowodowały, że w ciągu godziny na autostradzie A4 doszło do dwóch wypadków i jednej kolizji. Do szpitali przewieziono dwie osoby, a dwa samochody stanęły w płomieniach.

Pierwsze wezwanie służby otrzymały tuż przed południem. Na autostradzie w Łące 41-letni mieszkaniec województwa śląskiego najechał seatem na jadącego przed nim nissana, którym jechał 72-letni mieszkaniec Małopolski. W kolizji nikt na szczęście nie ucierpiał.

Minęło zaledwie kilka minut i do wypadku doszło w okolicach Trzebowniska. Tu panowanie nad hondą civic straciła 28-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego. Jej samochód uderzył w bariery energochłonne. Choć obrażenia kierującej okazały się niegroźne, zabrała ją karetka.

Najpoważniejszy wypadek miał miejsce na autostradzie A4 na wysokości Załęża.

– 55-letni obywatel Ukrainy kierujący fiatem ducato z lawetą, na której przewożone były dwa pojazdy, jadąc prawym pasem ruchu, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył volkswagena, którym kierował 61-letni obywatel Ukrainy – informuje rzecznik prasowy podkarpackiej policji. – Oba pojazdy zapaliły się. Ponadto volkswagen uderzył jeszcze w tył infiniti, które obróciło się na jezdni. Pasażerka volkswagena, 62-letnia obywatelka Ukrainy została przewieziona do szpitala, z obrażeniami niezagrażającymi życiu.

Pożar został już ugaszony, jednak autostrada w tym miejscu jest zablokowana. Samochody kierowane są na zjazd Rzeszów-Północ.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin