REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 28 maja 2024

Marek Ożga, wicedyrektor WORD, zginął w wypadku drogowym

Zdjęcie z miejsca wypadku w Nowym Grębowie
W wypadku drogowym w Nowym Grębowie zginął Marek Ożga, wicedyrektor WORD w Tarnobrzegu. (Fot. KMP w Tarnobrzegu)

W wypadku drogowym, do którego doszło 11 września w Nowym Grębowie w pow. tarnobrzeskim, zginął Marek Ożga. Był wicedyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu i powiatowym radnym.

– Okoliczności wypadku w Nowym Grębowie wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie ustalono, że kierowca osobowej toyoty, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z ciężarowym mercedesem. 60-letni mężczyzna kierujący toyotą, pomimo udzielonej pomocy lekarskiej zmarł w szpitalu – informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik KMP w Tarnobrzegu.

Marek Ożga zginął w śmiertelnym wypadku
Marek Ożga był radnym powiatu tarnobrzeskiego i wicedyrektorem WORD. (Fot. Starostwo Powiatowe)

Z informacji, które przekazuje policja wynika, że kierujący mercedesem był trzeźwy.

Marek Ożga był radnym Rady Powiatu Tarnobrzeskiego, członkiem Zarządu Powiatu, wicedyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Tarnobrzegu oraz prezesem OSP w Krawcach.

Był także znanym społecznikiem.

 – Był najdłużej sprawującym swój mandat radnym powiatowym. Tworzył ten powiat od samego początku. Zawsze dbał o swoją gminę Grębów, ale też i o resztę powiatu. Zawsze gotowy do współpracy, uśmiechnięty – trudno uwierzyć, że odszedł tak nagle. Trudno Go będzie zastąpić. Miał przecież tyle planów. Rodzinie i wszystkim Jego bliskim składamy najszczersze kondolencje. Spoczywaj w pokoju Drogi Kolego – napisano na stronie Starostwa Powiatowego w Tarnobrzegu.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin