Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

Profilaktyka jest bardzo ważna

Fot. arch. POW NFZ w Rzeszowie.

Narodowy Fundusz Zdrowia często o tym mówi, często organizuje darmowe spotkania, badania i porady specjalistów. Stara się być „bliżej Pacjentów” i zachęca ich do dbania o własne zdrowie. Nic jednak nie działa tak mocno, jak konkretny przykład. – Dlatego też „Środa z Profilaktyką” 3 kwietnia, wyglądała inaczej niż dotychczas – mówi Rafał Śliż, rzecznik prasowy POW NFZ w Rzeszowie.

Dodaje, że Fundusz wspólnie z Ewą Bartkiewicz-Jarosz ekspertką od Nordic Walking oraz przy udziale Rzeszowskiej Rady Seniorów, Klubu Seniora przy Oddziale PTTK Rzeszów, Uniwersytetu Trzeciego Wieku Diecezji rzeszowskiej oraz Klubu Seniora i Koła Emerytów i Rencistów przy Osiedlowym Domu Kultury 1000-lecia RSM, zorganizowali rajd z kijkami.

Było miło

– Wspólnie pokonaliśmy kilka kilometrów, słuchając wartościowych wskazówek i ucząc się prawidłowego poruszania się z kijkami – mówi. A skoro pierwszy rajd spotkał się z tak pozytywnymi reakcjami, więc już dziś planujemy kolejne. O wszystkich będziemy informować w naszym Kalendarzu Zdrowych wydarzeń, do którego śledzenia serdecznie zapraszam – zachęca Rafał Śliż.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin