Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 14 kwietnia 2024

71-latek wjechał w pociąg towarowy

Do kolizji doszło na przejeździe kolejowym w Przemyślu. (Fot. archiwum policji)

71-letni kierowca wjechał swoim daewoo w nadjeżdżający pociąg towarowy. Do zdarzenia doszło we wtorek w nocy na przejeździe kolejowym na ul. Lwowskiej w Przemyślu.

Przemyscy policjanci o zderzeniu samochodu z pociągiem zostali powiadomieni o we wtorek, ok. godz. 3.30 w nocy. Na miejscu ustalili, że kierujący osobowym daewoo 71-letni mężczyzna jechał od strony Przemyśla do miejscowości Hurko.

– Pociąg towarowy w tym czasie przemieszczał się po torowisku od Medyki do miejscowości Krówniki. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym kierujący daewoo w wyniku niezastosowania się do poleceń dróżnika kolejowego, wjechał w początek składu – bok lokomotywy – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

Cały pociąg miał ok. 700 metrów długości, w tym 2 lokomotywy i 50 wagonów. Chociaż sytuacja wyglądała groźnie, na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. 71-letni kierowca osobówki dostał mandat w wysokości 1500 zł.  

71-letni mężczyzna jechał od strony Przemyśla do miejscowości Hurko. (Fot. archiwum policji)
Kierowca daewoo nie zachował ostrożności i wjechał wprost pod nadjeżdżający skład towarowy. (Fot. archium policji)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin