Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 21 kwietnia 2024

Strzelanina, której nie było. Obława w Rzeszowie przez głupi żart

Mężczyzna, który zadzwonił do policjanta, powiedział mu, że w rejonie ul. Podkarpackiej miała miejsce strzelanina. (Fot. pixabay)

“Pełno policji pod Lidlem przy ul. Podkarpackiej! Czy ktoś wie, co się dzieje?” – pytali rzeszowianie na grupach społecznościowych w sieci. W środę, późnym wieczorem, w okolicy tej ulicy pojawiło się kilka policyjnych radiowozów z włączonymi sygnałami dźwiękowymi. Mieszkańcy się zaniepokoili. Ktoś pisał, że w sklepie włączył się alarm przeciwwłamaniowy. Kto inny, że doszło do strzelaniny…

Klienci niemieckiej sieciówki przystawali na parkingu i z zainteresowaniem obserwowali grupę policyjnych aut jeżdżących w tę i z powrotem. Jedni mówili nawet, że widzieli helikopter.

PRZECZYTAJ TEŻ: Pobicie 38-latka w centrum Rzeszowa. Zatrzymano mieszkańców Kazachstanu

– Co się stało? Czy kogoś szukają? – pytali się wzajemnie.

Ale nikt nie znał odpowiedzi na to pytanie.

Telefon do dyżurnego: w rejonie Podkarpackiej była strzelanina

W tym czasie, w środę po godz. 21, dyżurny Komendy Miejskiej w Rzeszowie odebrał telefon z bramki SMS.

– Mężczyzna, który zadzwonił do policjanta, powiedział mu, że w rejonie ul. Podkarpackiej miała miejsce strzelanina, a on idzie za sprawcą  – poinformowała aspirant sztabowa Magdalena Żuk z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Dyżurny skierował na wskazane miejsce policjantów umundurowanych oraz służby kryminalnej. Do późnej nocy przeszukiwali i sprawdzali teren zgłoszenia.

– Tego faktu nie potwierdzili. Nie ustalili żadnych świadków tego zdarzenia – przekazała policjantka.

Nadal badają okoliczności zgłoszenia.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin