Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 19 kwietnia 2024

Zabójstwo w Nienadówce. Sąsiad pobił sąsiada metalową rurką

Zabójca z Nienadówki w rękach policji.
Mężczyźnie przedstawiono zarzut zabójstwa. To kolejne wstrząsające morderstwo na Podkarpaciu w ostatnich dniach. (Fot. archiwum policji)

Kolejne wstrząsające zabójstwo na Podkarpaciu. Tym razem sąsiad podniósł rękę na sąsiada. W Nienadówce, niedaleko Rzeszowa, 48-letni mężczyzna pokłócił się ze swoim 43-letnim sąsiadem. Nagle wyciągnął metalową rurkę i zaczął go nią okładać…

O zbrodni poinformował 48-latek, który w niedzielę rano zadzwonił na policję. Funkcjonariusze, przyjechali na wskazane przez niego miejsce, a tam znaleźli ciało 43-latka. Tożsamość zamarłego potwierdził brat. Co wydarzyło się w Nienadówce w nocy z soboty na niedzielę?

–  Ustaliliśmy, że pomiędzy podejrzanym, a ofiarą doszło do awantury. W jej trakcie 48-latek pobił sąsiada metalową rurką. W wyniku doznanych obrażeń 43-latek zmarł – informuje wstępnie rzeszowska komenda.

Na miejscu tragedii pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza. Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie i w obecności lekarza biegłego, przeprowadzili oględziny. 

48-latek z Nienadówki przyznał się do zabójstwa

48-letni mężczyzna do wszystkiego się przyznał. W poniedziałek usłyszał zarzut zabójstwa swojego sąsiada. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie  wszczęła w tej sprawie śledztwo.

Na wniosek prokuratora, sąd zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego aresztu tymczasowego na trzy miesiące. Za zbrodnię zabójstwa grozi mu nawet dożywocie.

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin