Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 25 maja 2024

3-latka ucierpiała w wypadku na ul. Sikorskiego w Rzeszowie

(Fot. archiwum policji)

Dzisiaj rano, przed godziną 7, przy alei Sikorskiego w Rzeszowie doszło do zderzenia dwóch aut. Do szpitala trafiła 3-letnia dziewczynka.

Jak ustaliła policja, 58-letnia mieszkanka Rzeszowa kierując mitsubishi, nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z renaultem. Za kierownicą tego drugiego pojazdu siedziała 27-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego.

Funkcjonariusze policji poinformowali, że w wyniku zderzenia aut do szpitala zawieziono 3-letnią dziewczynkę, która była przewożona w renaulcie. Jak poinformował asp. Andrzej Stebnicki z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, obie kierujące były trzeźwe. Z powodu wypadku dwa pasy w kierunku Tyczyna były zablokowane.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin