Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 24 maja 2024

43-latek stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w ogrodzenie. Nie żyje

Wypadek motocykliosty w Dydni na Podkarpaciu
43-latek stracił panowanie nad motocyklem. Obrażenia były zbyt poważne, jego życia nie udało się uratować. (Fot. archiwum policji)

43-latek na zakręcie najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji w miejscowości Dydnia. Na skutek odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł.

10 września, w niedzielę, tuż przed godziną 11, na policję zgłoszono wypadek z udziałem motocyklisty.

– Kierujący motocyklem kawasaki, 43-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, na łuku drogi w miejscowości Dydnia prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji – relacjonuje brzozowska policja.

Obrażenia były na tyle poważne, że mężczyzna zmarł.

Policja przypomina wszystkim motocyklistom, że odpowiedni ubiór, stan techniczny jednośladów jak i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, to gwarancja bezpiecznej jazdy.

Miejsce wypadku w Dydni
Do wypadku doszło w niedzielę, w Dydni, w powiecie brzozowskim. (Fot. archiwum policji)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin