REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 24 czerwca 2024

Był pijany. Zgłosił kradzież auta, które… zostawił na własnej posesji

Policjanci z Ropczyc błyskawicznie znaleźli samochód, którego kradzież zgłosił 64-letni mężczyzna. (Fot. archiwum policji)

To nie było długie śledztwo. Policjanci z Ropczyc błyskawicznie znaleźli samochód, którego kradzież zgłosił 64-letni mężczyzna. Okazało się, że peugeot stał na jego posesji.

Zgłoszenie o kradzieży dyżurny z Ropczyc dostał we wtorek przed godz. 16. 64-letni mężczyzna opowiadał przez telefon, że podjechał autem pod sklep w Olchowej. Twierdził, że zostawił peugeota na parkingu i poszedł zrobić zakupy. Gdy wyszedł, auta już nie było. Natychmiast zadzwonił na policję. Nie miał własnego telefonu, poprosił o pomoc jednego z klientów sklepu.

– Funkcjonariusze, którzy przeprowadzili interwencję, wyczuli od 64-latka alkohol. Mężczyzna kilkukrotnie zmieniał wersję wydarzeń. Policjanci szybko ustalili, że do żadnej kradzieży nie doszło, bowiem samochód, był zaparkowany na posesji zgłaszającego. Za bezpodstawne zgłoszenie interwencji, mundurowi ukarali mężczyznę mandatem w kwocie 500 zł – informują policjanci z Ropczyc.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin