REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Dimitri Berge już po operacji. Kiedy lider Cellfast Wilków Krosno wróci na tor?

Przed Dimitrim Berge długa, bo mogąca sięgnąć nawet trzech miesięcy, rehabilitacja (Fot. FB Dimitri Berge Racing)

Obcokrajowiec Cellfast Wilków Krosno, Dimitri Berge który uczestniczył w fatalnej kraksie podczas niedzielnego meczu w Rybniku jest już po operacji. Informacje w sprawie jego szybkiego powrotu na tor nie są jednak optymistyczne.

Francuz nabawił się kontuzji po ataku Brady’ego Kurtza. W jego efekcie z całym impetem uderzył w bandę, szczęście w nieszczęściu w jej dmuchaną część. Pierwsze informacje mówiły o kontuzji obojczyka, jednak jak się okazało, uraz okazał się być o wiele groźniejszy.

– W związku z negatywnymi wynikami, które wykazały, że staw barkowo-obojczykowy w moim lewym ramieniu jest uszkodzony w stadium 5 z 6. Rano musiałem przejść operację, bowiem doszło do uszkodzenia więzadeł. Operacja przebiegła pomyślnie, mogę się teraz skoncentrować na długiej (trzy miesiące) rehabilitacji – wyjaśnił we wtorek Dimitri Berge w mediach społecznościowych.

Lider krośnieńskiej „Watahy” przy okazji podziękował wszystkim za wsparcie, jakie otrzymał w ostatnich dniach.

– Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia! Dziękuję mojemu mechanikowi za to, że jest przy mnie i bardzo dziękuję klubowi Cellfast Wilki Krosno za to, że dołożył wszelkich starań, abym był w dobrych rękach. Dziękuję chirurgowi, panu Lubiatowskiemu. Wrócę mocniejszy! – przekazał żużlowiec.

Kontuzja Berge to duży problem dla ekipy z Krosna, która już w najbliższą niedzielę będzie podejmować na własnym torze zespół z Ostrowa. W meczu tym krośnianie będą mogli stosować za Berge zastępstwo zawodnika.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin