REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Długi weekend na podkarpackich drogach. 14 wypadków, 49 pijanych kierowców

Policyjny radiowóz w Rzeszowie
W ciągu pięciu dni na drogach regionu pojawiło się więcej policyjnych patroli. Zdjęcie archiwalne.

19 osób zostało rannych w 16 wypadkach, do których doszło na podkarpackich drogach w trakcie długiego, czerwcowego weekendu. Policyjna akcja rozpoczęła się już w środę, kiedy mieszkańcy zaczęli wyjeżdżać na wolne.

W ciągu pięciu dni na drogach regionu pojawiło się więcej policyjnych patroli. Funkcjonariusze skupili się przede wszystkim na bezpieczeństwie podróżnych. Zwracano uwagę na kierowców jeżdżących zbyt szybko i takich, którzy nie ustępują pierwszeństwa przejazdu lub nieprawidłowo wyprzedzają.

– Absolutnym priorytetem było eliminowanie z ruchu kierujących, którzy byli nietrzeźwi – informuje rzecznik podkarpackiej policji. – Działania związane z długim, czerwcowym weekendem zakończyły się w niedzielę. W ciągu tych pięciu dni na Podkarpaciu doszło do 14 wypadków, w których rannych zostało 19 osób. Zatrzymaliśmy 49 kierowców, którzy byli nietrzeźwi.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin