REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 1 października 2023

Długi weekend na podkarpackich drogach. 14 wypadków, 49 pijanych kierowców

Policyjny radiowóz w Rzeszowie
W ciągu pięciu dni na drogach regionu pojawiło się więcej policyjnych patroli. Zdjęcie archiwalne.

19 osób zostało rannych w 16 wypadkach, do których doszło na podkarpackich drogach w trakcie długiego, czerwcowego weekendu. Policyjna akcja rozpoczęła się już w środę, kiedy mieszkańcy zaczęli wyjeżdżać na wolne.

W ciągu pięciu dni na drogach regionu pojawiło się więcej policyjnych patroli. Funkcjonariusze skupili się przede wszystkim na bezpieczeństwie podróżnych. Zwracano uwagę na kierowców jeżdżących zbyt szybko i takich, którzy nie ustępują pierwszeństwa przejazdu lub nieprawidłowo wyprzedzają.

– Absolutnym priorytetem było eliminowanie z ruchu kierujących, którzy byli nietrzeźwi – informuje rzecznik podkarpackiej policji. – Działania związane z długim, czerwcowym weekendem zakończyły się w niedzielę. W ciągu tych pięciu dni na Podkarpaciu doszło do 14 wypadków, w których rannych zostało 19 osób. Zatrzymaliśmy 49 kierowców, którzy byli nietrzeźwi.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Jedynka Super Nowości z 29 września 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin