0 

Mała dziewczynka stoi na ulicy i płacze, ludzie ją pytają:
Dlaczego płaczesz?
Bo się zgubiłam!
A jak się nazywasz?
Nie wiem!
A jak się nazywa twoja mama?
Nie wiem!
A swój adres znasz?
Tak: wu-wu-wu-kropka-basia-kropka-pe-el
REKLAMA
Strona główna » Aktualności » Dobry humor na dziś! Przeczytaj i uśmiechnij się ;-)

Mała dziewczynka stoi na ulicy i płacze, ludzie ją pytają:
Dlaczego płaczesz?
Bo się zgubiłam!
A jak się nazywasz?
Nie wiem!
A jak się nazywa twoja mama?
Nie wiem!
A swój adres znasz?
Tak: wu-wu-wu-kropka-basia-kropka-pe-el
Jesteś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia? Chcesz, żebyśmy o czymś napisali? Powiadom nas: alarm@supernowosci24.pl
Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.