REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 20 czerwca 2024

Groził sprzedawczyni w kominiarce, klienci rozpoznali go po głosie

Radiowóz podkarpackiej policji
32-latek został zatrzymany. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. (Fot. archiwum policji)

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził sprzedawczyni w jednym ze sklepów powiatu niżańskiego. Ponadto, w domu 32-latka znaleźli narkotyki.

– Do Komendy Powiatowej Policji w Nisku zgłosiła się ekspedientka. Powiadomiła policjantów, że dzień wcześniej, kiedy była w pracy, do sklepu wszedł zamaskowany mężczyzna. Napastnik zaczął grozić sprzedawczyni. Miał założoną kominiarkę, jednak klienci rozpoznali go po głosie – informuje KPP w Nisku.

Niżańscy kryminalni szybko ustalili napastnika, którym okazał się 32-letni mężczyzna. Funkcjonariusze pojechali do miejsca jego zamieszkania. W domu mężczyzny, policjanci znaleźli sproszkowaną białą substancję umieszczoną w woreczku strunowym, która po wstępnym badaniu okazała się mefedronem.

Policjanci zatrzymali napastnika. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin