
Przed nami długi majowy weekend. ZTM informuje o zmianach w kursowaniu autobusów dotyczących trzech najbliższych dni (1-3 maja).
W związku ze zbliżającym się długim weekendem majowym rzeszowska komunikacja miejska będzie kursowała na niżej przedstawionych zasadach:
- 1 maja – wg rozkładu jazdy „Niedziele i święta”
- 2 maja – wg rozkładu jazdy „Sobota”
- 3 maja – wg rozkładu jazdy „Niedziele i święta”
