REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 1 października 2023

Jechał 130 km/h, dostał 2,5 tys. zł mandatu. 10 kierowców straciło prawa jazdy

W sumie, w trakcie tego weekendu, jasielscy policjanci zatrzymali za prędkość 10 praw jazdy. (Fot. archiwum policji)

Pracowity weekend mieli policjanci z jasielskiej drogówki. W ciągu dwóch minionych dni zatrzymali aż dziesięciu kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość 50 km/h. Rekordzista miał na liczniku 130 km/h.

Na policjantów z Jasła można się było natknąć na drodze krajowej nr 28 w Przysiekach oraz Siepietnicy, a także na ul. Dukielskiej w Nowym Żmigrodzie. Zwracali przede wszystkim uwagę na to, z jaką prędkością jeżdżą kierowcy.

Rekordzistą, który podczas weekendu docisnął do spodu pedał gazu, okazał się 56-letni Francuz. Jechał swoim bmw przez Siepietnicę z prędkością 130 km/h, choć limit w tym miejscu był o 80 km/h mniejszy. Dostał 2500 zł mandatu i stracił prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

Nie był jedynym kierowcą, który w najbliższym czasie legalnie nie pojeździ. W sumie, w trakcie tego weekendu, jasielscy policjanci zatrzymali za prędkość 10 praw jazdy.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Jedynka Super Nowości z 29 września 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin