REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 28 września 2023

Kradł pieniądze z kościelnych skarbonek. Policjanci zatrzymali 29-latka

29-latek został aresztowany. Przyznał się do kradzieży. (Fot. archiwum policji)

Policjanci z Mielca zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Podejrzewany jest o kradzieże skarbonek z kościołów na terenie gminy Mielec.

Do kradzieży w kościołach na terenie gminy Mielec dochodziło od początku kwietnia. Sprawca za każdym razem działał tak samo. Wyrywał ze skarbonek zabezpieczenia i wyciągał z nich wrzucane przez wiernych pieniądze. W sumie jego łupem padło ponad 2,5 tys. złotych.

Prowadzący śledztwo kryminalni z Mielca wytypowali 29-letniego mężczyznę. Zatrzymali go, gdy wychodził z jednego z kościołów. Gdy zobaczył umundurowanych policjantów zaczął uciekać. Został zatrzymany i trafił do aresztu. Mieszkaniec Mielca usłyszał sześć zarzutów. Chodzi o kradzieże z włamaniem, jakich dopuścił się w warunkach recydywy.

29-latek do wszystkiego się przyznał. Grozi mu 10 lat więzienia.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Pierwsza strona papierowego wydania dziennika Super Nowości z 27 IX 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin