REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 26 lutego 2024

43-letni mężczyzna z Kolbuszowej nie żyje. Zatruł się tlenkiem węgla

Dach policyjnego radiowozu przysypany śniegiem
(Fot. archiwum policji)

43-letniego mieszkańca Kolbuszowej prawdopodobnie zabił tlenek węgla. Do śmierci doszło w niedzielę wieczorem w jednym z mieszkań przy ul. Ruczki w Kolbuszowej. Tamtejsi policjanci ok. godz. 22.30 zostali powiadomieni, że mężczyzna podczas kąpieli stracił przytomność.

Komisarz Jolanta Skubisz-Tęcza z Komendy Powiatowej Policji w Rzeszowie poinformowała, że gdy rodzina nie słyszała odgłosów w łazience, weszła do niej i znalazła nieprzytomnego 43-latka.

Członkowie rodziny zaczęli mu udzielać pomocy. Wezwano też pogotowie ratunkowe. Jednak długotrwała reanimacja nie przyniosła skutków i życia mężczyzny nie udało się uratować. Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili, że w łazience było podwyższone stężenie tlenku węgla. Obecnie ciało zabezpieczono dla dalszych badań. Pod nadzorem prokuratora trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin