REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 24 czerwca 2024

Miał 3,5 promila. Jechał trójkołowcem, który nie był dopuszczony do ruchu

Przerobiony motocykl, w ogóle nie powinien wyjechać na ulicę. (Fot. archiwum policji)

W miejscowości Pielgrzymka policjanci z Jasła natknęli się na dziwny pojazd. Stary, przerobiony motocykl jechał całą szerokością jezdni. Za kierownicą trójkołowca siedział 43-letni mężczyzna. Jak się okazało – dość mocno nietrzeźwy.

Na widok jadącej zygzakiem maszyny policjanci od razu zaczęli się domyślać, że jej kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu. Zatrzymali dziwny pojazd i kazali kierowcy dmuchnąć w alkomat. Urządzenie potwierdziło ich przypuszczenia, 43-letni mieszkaniec gminy Osiek Jasielski miał w organizmie 3,5 promila. W dodatku nie miał prawa jazdy, a trójkołowiec nie został dopuszczony do ruchu. Maszyna nie miała też obowiązkowego ubezpieczenia.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin