Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 21 kwietnia 2024

Most w Mrowli zamknięty do grudnia. Autobusy jeżdżą objazdami

Most w Mrowli zostanie zastąpiony nową konstrukcją. Remont potrwa do grudnia. (Fot. Google Street View)

W Mrowli od wtorku zaczęli rozbierać istniejący most, po to, aby wybudować nowy. Ma to związek z pracami prowadzonymi w ramach rozbudowy drogi powiatowej prowadzonej przez Czarną Sędziszowską – Bratkowice – Miłocin. Budowa potrwa do grudnia. Do tego czasu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i korzystać z objazdu.

Z dojazdami most w będzie miał ok. 12 m długości. Planowany termin zakończenia prac to grudzień 2023 r. Objazd prowadzony jest przez Kamyszyn.

W związku z tym, jak informuje ZTM Rzeszów, od wtorku zmianie ulega rozkład jazdy linii nr 20. 

PKS Rzeszów natomiast zmienia linie 201, 205, 217. Objazd poprowadzono przez Świlczę – tymczasowy przystanek jest w okolicy stacji PKP w Świlczy. Następnie autobusy jadą Świlcza, Kamyszyn oraz Świlcza, Kamyszyn pętla. Autobusy będą wykonywać wjazd do przystanku Mrowla kościół.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin