Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 25 maja 2024

Motocyklista nagle zmienił pas i uderzył w ciężarówkę. Zginął na miejscu

Miejsce śmiertelnego wypadku w miejscowości Gwizdaj na Podkarpaciu. Cysterna, strażacy i szczątki motocykla
Motocyklista zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ciężarówkę. Zginął na miejscu. (Fot. X/Podkarpacka Policja)

To już drugi w dniu dzisiejszym śmiertelny wypadek na Podkarpaciu. Rano miała miejsce tragedia na autostradzie A4, a ok. godz. 13 w powiecie przeworskim zginął motocyklista.

Do drugiego wypadku doszło w miejscowości Gwizdaj. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że jadący od strony Przeworska w kierunku Łańcuta motocyklista nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ciężarówkę.

– Mężczyzna zginął na miejscu – poinformował rzecznik podkarpackiej policji. – Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia oraz ustalają tożsamość ofiary. Droga krajowa nr 94 na tym odcinku jest całkowicie zablokowana.

Droga krajowa nr 94 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.30

Miejsce śmiertelnego wypadku w miejscowości Gwizdaj na Podkarpaciu. Cysterna, wóz strażacki, karetka i szczątki motocykla
Zdjęcie z miejsca wypadku motocyklisty w miejscowości Gwizdaj w powiecie przeworskim (Fot. X/Podkarpacka Policja)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin