Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 kwietnia 2024

Motocyklista wjechał w grupę rowerzystów. Miał ponad dwa promile

43-letni kierowca motocykla z powiatu kolbuszowskiego w chwili wypadku miał ponad 2 promile. (Fot. archiwum policji)

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie motocyklista, który w Majdanie Królewskim wjechał w grupę rowerzystów. Cud, że żadnemu z nich nic się nie stało.

W środę wieczorem czwórka rowerzystów jechała przez Majdan Królewski, w powiecie kolbuszowskim. Nagle doszło do wypadku, wjechał w nich rozpędzony motocykl.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pojawili się na miejscu wypadku, 43-latek stracił panowanie nad motocyklem na łuku drogi. Pojazd zjechał na lewą stronę i uderzył w rowerzystów. Jeden z nich przewrócił się na jezdnię, na szczęście nie doszło do obrażeń. Lekko ranny w nogę został tylko motocyklista.

Gdy policjanci przebadali go alkomatem, odkryli, że ma ponad 2 promile. Dodatkowo wyszło na jaw, że już wcześniej stracił prawo jazdy.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin