REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 14 listopada 2025

„Nerwica natręctw”. Zwariowana komedia w gwiazdorskiej obsadzie już 25 października w ZEN.COM EXPO w Jasionce

Graf. Mat. prasowe

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem. Zapraszamy na niezwykłą komedię Teatru Gudejko, który stoi za takimi przebojami jak „Goło i wesoło”, „Między łóżkami” i „Berek, czyli upiór w moherze”. Będzie możną ją obejrzeć już 25 października (godz. 16 i 18.30) w ZEN.COM EXPO w Jasionce.

ARTYKU nike jordan flight 45 burgundy blue suit for womenŁ PROMOCYJNY

W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie.

A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo best nike running shoes w trakcie tego komicznego spektaklu!

Obsada:

  • Karolina Sawka
  • Jowita Budnik
  • Katarzyna Herman / Katarzyna Ankudowicz
  • Artur Barciś / Maciej Wierzbicki
  • Zdzisław Wardejn
  • Kamil Kula / Damian Kulec

Spektakl od 18. roku życia

Bilety: https://adria-art.pl/repertuar/6/teatr-nerwica-natrectw

Udostępnij

FacebookTwitter