Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Nie miał kasku i prawa jazdy. Pijany jechał skuterem przez centrum Jasła

Pijanego kierowcę skutera, który jechał przez Jasło bez kasku, policjanci zatrzymali w środę przed północą. (Fot. pixabay)

Kiedy jasielscy policjanci zobaczyli mężczyznę jadącego skuterem bez kasku, postanowili zatrzymać go do kontroli. Okazało się, że nie był to jedyny złamany przez 20-letniego kierowcę zakaz.

Jadącego bez kasku kierowcę skutera policjanci dostrzegli w środę, przed północą, na ul. Kościuszki w Jaśle. Zatrzymali go i sprawdzili dane w systemie. Wówczas wyszło na jaw, że brak kasku to dopiero początek. 20-latek nie miał też wymaganych do kierowania motorowerem uprawnień. Miał za to 2 promile alkoholu w organizmie, co wykazał alkomat.

To jeszcze nie wszystko. Skuter, którym poruszał się pijany kierowca, nie był ubezpieczony. Maszyna trafiła na policyjny parking, a 20-letni mistrz kierownicy wkrótce trafi przed oblicze sądu.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin