REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 18 czerwca 2024

Nie zdążył wytrzeźwieć, chciał zawieźć dzieci na wycieczkę szkolną

(Fot. archiwum policji)

32-letniego kierowcę autobusu, który był pod wpływem alkoholu, zatrzymali we wtorek tarnobrzescy policjanci. W ostatniej chwili. Właśnie miał zabrać dzieci na szkolną wycieczkę do Janowa Lubelskiego.

Był wtorek, tuż po godz. 7 rano. Policjanci z ruchu drogowego podjechali na parking przy ul. Niepodległości w Tarnobrzegu na prośbę organizatora wycieczki szkolnej. Skontrolowali pojazd i sprawdzili trzeźwość 32-letniego kierowcy. Autobus był sprawny, ale alkomat wykazał, że mężczyzna ma w organizmie 0,34 promila. Mundurowym tłumaczył, że wypił co nieco wieczorem, ale myślał, że rano jest już trzeźwy. Póki co, stracił prawo jazdy, o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Dzieci do Janowa pojechały. Na wycieczkę zabrał ich inny kierowca.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin