REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 26 lutego 2024

Oszukiwał w Internecie, został zatrzymany w Żurawicy


39-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, bo dopuścił się oszustw, przede wszystkim internetowych. Policjanci z Przemyśla zatrzymali mężczyznę na terenie Żurawicy. Był poszukiwany aż 10 listami gończymi.

Dzięki działaniom przemyskich funkcjonariuszy kryminalnych z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą udało się wreszcie go zatrzymać. Za mieszkańcem powiatu przemyskiego wydano 10 listów gończych, 5 nakazów doprowadzenia i 11 zarządzeń dotyczących ustalenia miejsca pobytu. 39-latek odpowie za szereg oszustw. Umieszczał on na portalach internetowych ogłoszenia dotyczące sprzedaży produktów, z których się nie wywiązał. Poszukiwany trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 10 lat.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin