REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 23 lutego 2024

Pałac Buckingham potwierdza: – Król Karol III ma raka!

Pałac Buckingham ogłosił niepokojące wieści. U króla Karola III (75 l.) wykryto nowotwór (Fot. Wikipedia).

Jeszcze nie opadły emocje po informacjach o problemach zdrowotnych księżnej Catherine (42 l.), a Pałac Buckingham ogłosił kolejne niepokojące wieści. U króla Karola III (75 l.) wykryto nowotwór.

Nie było tajemnicą, że syn królowej Elżbiety II nie jest w idealnej kondycji zdrowotnej – ostatnio monarcha przeszedł zabieg w szpitalu. Nikt jednak nie spodziewał się tak wstrząsającej diagnozy.

„Jego Królewska Mość był leczony z powodu łagodnego powiększenia prostaty. To właśnie podczas tej interwencji odnotowano osobną kwestię budzącą niepokój, a następnie zdiagnozowano ją jako formę raka” – przekazał Pałac Buckingham w specjalnym komunikacie. „Ten drugi stan zostanie teraz poddany odpowiedniemu leczeniu”.

Według podanych informacji, Karol III „pozostaje całkowicie pozytywnie nastawiony do swojego leczenia i ma nadzieję na jak najszybszy powrót do pełnienia obowiązków publicznych”.

Niepokojące wieści o brytyjskim władcy odbiły się szerokim echem na całym świecie. Zareagował m.in. Joe Biden (81 l.), przyznając, że martwi się o niego.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin