Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 1 marca 2024

Pędziła na ślubny makijaż. Miała na liczniku 105 km/h

Trzech kierowców zatrzymali w ostatnich dniach policjanci z grupy SPEED na terenie powiatu tarnobrzeskiego. (Fot. archiwum policji)

Tarnobrzescy policjanci grupy SPEED zatrzymali troje kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Jednym z nich była 35-latka, która tłumaczyła się, że docisnęła gaz, bo spieszy się na ślubny makijaż.

Informacje o zatrzymanych kierowcach podaje Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

–  W sobotę, 12 sierpnia, przed godz. 9, policjanci ruchu drogowego, na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu, zarejestrowali peugeota, który jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 105 km/h, czyli o 55 km/h za szybko. W związku z popełnionym wykroczeniem, 35-letnia kobieta straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy oraz została ukarana mandatem i punktami karnymi. Tłumaczyła się policjantom, że spieszyła się na ślubny makijaż – informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik KMP w Tarnobrzegu.

Dzień później, po godz. 17, tarnobrzescy policjanci zatrzymali do kontroli motocyklistę. 27-latek jechał przez gminę Grębów z prędkością 130 km/h, o 80 km/h szybciej niż dopuszczalna prędkość. Kolejny mistrz kierownicy wpadł e wtorek, po godz. 19. 52-letni mieszkaniec Tarnobrzega, jechał przez Nową Dębę swoim maserati z prędkością 117 km/h. Na najbliższe 3 miesiące stracił prawo jazdy. O jego dalszym losie będzie decydował sąd.

– Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu – przypomina policjantka.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin