Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Śmierć na autostradzie A4. 86-latek jechał pod prąd, nie żyje mieszkaniec Rzeszowa

Śmiertelny wypadek na autostradzie A4 na Podkarpaciu
Do śmiertelnego wypadku doszło na podkarpackim odcinku autostrady A4, na wysokości Pawłosiowa. (Fot. archiwum policji)

Do śmiertelnego wypadku doszło dziś w nocy na autostradzie A4 na Podkarpaciu. 86-letni mężczyzna jechał pod prąd, zderzył się czołowo z hyundaiem. Jego kierowca, 42-letni mieszkaniec Rzeszowa, nie przeżył.

Do wypadku doszło przed godz. 22, na wysokości miejscowości Pawłosiów, w powiecie jarosławskim. Policjanci, którzy dotarli na miejsce tragedii ustalili, że 86-letni mieszkaniec gminy Radymno jechał autostradą pod prąd. Audi czołowo zderzyło się z hyundaiem. Za kierownica prawidłowo jadącego samochodu siedział 42-letni mieszkaniec Rzeszowa.

– Na to zdarzenie drogowe najechali funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Policjanci udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy. Pomimo podjętej reanimacji, życia 42-latka nie udało się uratować. W wyniku zdarzenia ranny został 86-latek, kierujący audi – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

Po sprawdzeniach w policyjnych systemach okazało się, że 86-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.  

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny oraz przesłuchali świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

86-letni kierowca jechał autostradą pod prąd, samochody zderzyły się czołowo. (Fot. archiwum policji)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin