REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 23 lutego 2024

Policja szuka świadków tragedii w Komorowie

Radiowóz policyjny z włączonymi sygnałami świetlnymi
Do wypadku w Komorowie, w powiecie kolbuszowskim, doszło 6 listopada. (Fot. archiwum)

Policjanci poszukują świadków wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł 55-letni mężczyzna. Tragedia rozegrała się w poniedziałek (6 listopada) w Komorowie, w gm. Majdan Królewskim, w rejonie drogi gminnej biegnącej przez przysiółek Krzywda.

O zwłokach mężczyzny leżących na skraju lasu, obok asfaltowej drogi, policjanci dowiedzieli się ok. godz. 23.30. Udało się ustalić, że to ciało 55-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski, który został przejechany przez samochód. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kolbuszowej.

Dlatego też wszystkie osoby, które tego dnia, w godz. 16 – 23.30 przejeżdżały przez przysiółek Krzywda proszone są o kontakt z policjantami. Dotyczy to także mieszkańców, którzy w tym czasie, mogli widzieć zmarłego mężczyznę, poruszającego się prawdopodobnie tym odcinkiem drogi lub w tym rejonie. Z funkcjonariuszami można kontaktować się osobiście. Można też dzwonić na nr tel.: 47 8221 321, 47 8221 334 lub 47 8221 310.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin