Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 5 marca 2024

Policjanci poszukują świadków utonięcia w Czarnej Sędziszowskiej [ZDJĘCIA]

Jeden ze świadków utonięcia w Czarnej Sędziszowskiej. (Fot. podkarpacka policja)

22 czerwca na kąpielisku w Czarnej Sędziszowskiej utonął 49-letni mężczyzna. Policjanci z Sędziszowa Małopolskiego poszukują świadków tego zdarzenia.

Do tragedii na „Lazurowym Wybrzeżu” w Czarnej Sędziszowskiej doszło 22 czerwca po południu, na dzień przed oficjalnym otwarciem nowego podkarpackiego kąpieliska. Mężczyzna wszedł do wody w miejscu, gdzie obowiązywał zakaz kąpieli. Po chwili zniknął pod powierzchnią. Zauważyli to ludzie, którzy wyciągnęli go z wody i zaczęli ratować. Jednak mimo reanimacji 49-latek zmarł.

– W chwili zdarzenia na kąpielisku przebywały osoby, mogące posiadać informację dotyczące utonięcia mężczyzny. Ich wizerunek został zarejestrowany przez monitoring kąpieliska – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

Zdjęcia opublikowało na policyjnej stronie wraz z apelem do osób, które rozpoznają świadków zdarzenia i prośbą o kontakt. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na numery:

  • komisariatu w Sędziszowie Małopolskim – 47 82 24 520, 47 82 24 525
  • do prowadzącego postępowanie w sprawie utonięcia – 692 838 477
  • lub całodobowy numer dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach – 47 82 24 310
  • lub za pomocą maila: ropczyce@rz.policja.gov.pl

Świadkowie utonięcia w Czarnej Sędziszowskiej. Zdjęcia z policji

Kobieta, która mogła widzieć utonięcie w Czarnej Sędziszowskiej.
Drugi z potencjalnych świadków. (Fot. archiwum policji)

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin