Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 19 kwietnia 2024

Siedem osób rannych w wypadku w Żyznowie

Do wypadku w Żyznowie doszło w poniedziałek. (Fot. KSRG OSP Jawornik)

Na na drodze krajowej nr 19 w Żyznowie, w powiecie strzyżowskim na Podkarpaciu, w zderzeniu opla i volkswagena rannych zostało 7 osób.

Do wypadku w Żyznowie doszło w poniedziałek, 29 maja. 47-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, który kierował oplem agila, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z volkswagenem sharanem. Volkswagenem kierował 19-latek, również mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. 

W wyniku zderzenia, 7 osób zostało rannych,  w tym 5 z volkswagena oraz 2 z opla. Dwie osoby z kierowcę i pasażerkę przetransportowano dwoma śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które przyleciały z Krakowa i Rzeszowa.

Poszkodowani  zostali przewiezieni karetkami do pobliskich szpitali. Policjanci przeprowadzili  wykonali dokumentację fotograficzną. Przez kilka godzin droga krajowa nr 19  była zablokowana.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin