REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

wt. 23 lipca 2024

„Sport w obiektywie National Geographic” w Rzeszowie. Wyjątkowa wystawa plenerowa

Wystawę można podziwiać przy kortach tenisowych obok basenów otwartych oraz w Miasteczku Ruchu Drogowego przy ul. Sondeja. (Fot. Benedykt Sowa/Urząd Miasta Rzeszowa)

Do 28 lipca będzie można oglądać w Rzeszowie niezwykłą wystawę plenerową „Sport w obiektywie National Geographic”. To jedyna w swoim rodzaju ekspozycja, prezentowana po raz pierwszy w Polsce.

Wystawę można podziwiać przy kortach tenisowych obok basenów otwartych oraz w Miasteczku Ruchu Drogowego przy ul. Sondeja. Jest to wspólne przedsięwzięcie dwóch znanych gigantów: National Geographic Society oraz The Walt Disney Company.

Ekspozycja przedstawia fascynującą historię fotografii sportowej przez pryzmat prac National Geographic. Zdjęcia prezentowane na wystawie uchwycają nie tylko sportowe zmagania w różnych dyscyplinach, ale także ukazują, jak sport jednoczy ludzi na całym świecie, niezależnie od miejsca i okoliczności. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak sport inspiruje do przekraczania własnych granic i dzielenia się pasją.

Fot. Mat. prasowe

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin