Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 25 maja 2024

Szaleńcy na motocyklach na Wisłostradzie. Jechali na tylnym kole 155 km/h

Szalejący po ulicach Tarnobrzega motocykliści zostali uchwyceni na policyjnym wideorejestratorze
Motocyklistów zatrzymali policjanci z grupy SPEED. (Fot. KMP Tarnobrzeg )

Nie dość, że dwóch 21-letnich motocyklistów  jechało przez Tarnobrzeg z nadmierną prędkością – 155 km/h, to jeszcze wykonywali przy tym niebezpieczne kaskaderskie manewry. Poruszali się na tylnym kole. W ten sposób stali się zagrożeniem dla innych użytkowników drogi.

Szaleńców zatrzymali policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, gdy policjanci z tej formacji pełnili służbę przy ul. Wisłostrada. Okazało się, że wideorejestrator wskazał, że motocykliści przekroczyli dopuszczalną prędkość o 55 km/h. Funkcjonariusze wydali sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania motocykli.

Szybko ustalono tożsamość kierowców jednośladów. Okazali się nimi mieszkańcy Dwikóz w powiecie sandomierskim. Obaj mieli po 21 lat.

Obu motocyklistom policja zabrała prawa jazdy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin