REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 18 lipca 2024

Trzech mieszkańców Rzeszowa i powiatu w areszcie. Mieli w domach 8 kg marihuany

Słoik i foliowe worki pełne suszu konopi
Policjanci z Rzeszowa znaleźli w sumie prawie 8 kilogramów suszu konopi indyjskich. (Fot. archiwum policji)

Prawie 8 kilogramów marihuany znaleźli kryminalni w mieszkaniach trzech mieszkańców Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego. Najbliższe trzy miesiące mężczyźni spędzą w areszcie.

Najpierw policjanci odwiedzili 35-latka. Gdy weszli do jego mieszkania potwierdziły się informacje, że może mieć w nim sporą ilość narkotyków. Kryminalni faktycznie znaleźli susz z konopi indyjskich. Dowiedzieli się przy okazji, że w narkotykowy proceder może być zamieszanych jeszcze dwóch mieszkańców powiatu rzeszowskiego.

35-latek trafił do aresztu, a kryminalni ruszyli sprawdzić kolejny trop. I ten okazał się trafny. W trakcie przeszukania domu znaleźli susz roślinny i biały proszek. 34- i 35-latek trafili do aresztu, a znaleziska do laboratorium, gdzie potwierdziło się, że susz to marihuana a proszek to mefedron.

– Łącznie zabezpieczyliśmy blisko 8 kg konopi oraz 0,74 g mefedronu.  Cała trójka usłyszała już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją Sądu Rejonowego w Rzeszowie, dwóch 35-latków oraz 34-latek, na trzy miesiące trafili do aresztu. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin