Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 14 kwietnia 2024

Uciekał, bo miał powody. Był poszukiwany trzema nakazami

26-latek ma do odbycia karę kilku miesięcy pozbawienia wolności, za popełnione wcześniej przestępstwa. (Fot. pixabay)

Tarnobrzescy policjanci zatrzymali 26-latka, który był poszukiwany trzema nakazami doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu i Sandomierzu.

Kilka dni temu, policjanci pełniący służbę na terenie osiedla Serbinów w Tarnobrzegu, zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który stał przed jednym z bloków. Na widok oznakowanego radiowozu mężczyzna zaczął zachowywać się nerwowo, co chwilę oglądał się za mundurowymi i zaczął uciekać.

– Policjanci zatrzymali mężczyznę. To 26-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć funkcjonariuszom dlaczego uciekał, jednak unikał kontaktu wzrokowego i był wyraźnie poddenerwowany – informuje podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik tarnobrzeskiej policji.

Bardzo szybko wyjaśnił się powód takiego zachowania. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany trzema nakazami doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu i Sandomierzu. 26-latek ma do odbycia karę kilku miesięcy pozbawienia wolności, za popełnione wcześniej przestępstwa – kradzież oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Dodatkowo podczas przeszukania, w kurtce mężczyzny, policjanci znaleźli susz roślinny. Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin